Fizikai, segéd, betanított munka

Gödöllői kertépítő cég kertépítő-kertfenntartó mukatársakat keres

Munkavégzés helye: Gödöllő és környéke
2020. 02. 24. 13:58

Gödöllői kertépítő cég kertépítő-kertfenntartó mukatársakat keres. Munkavégzés Gödöllő és Budapest környékén. Teljes munkaidőben, bejelentve. Hosszú távra keresünk kollégát.

Feladatok:

  • fűnyírás, gyomlálás, növényápolás, tereprendezés, térburkolás, növényültetés, öntözőrendszer telepítés, gyepesítés, stb...

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat előny, de nem elvárás.
  • Káros szenvedélyektől mentes munkatársat keresünk.
  • Folyamatos, önálló munkavégzés. Kollégákkal való együttműködés képessége.
  • Szabadban végzett fizikai munkára való alkalmasság.

Előnyök:

  • Állandó, bejelentett munkahely hosszú távra.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Jó csapat.
  • Teljesítmény megbecsülése és elismerése.