Vendéglátás

Éjszakai szállodai recepciós állás Kerepesen

Munkavégzés helye: Kerepes
2019. 11. 22. 16:24

A kerepesi Vis Vitalis Hotel csapatába éjszakai recepciós kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, tájékoztatása, utaztatása
  • Vendégpanaszok udvarias és hatékony kezelése
  • Szállodai foglalások rögzítése, nyomon követése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Pénzkezelés

Elvárások:

  • Érdeklődés a turizmus iránt
  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Sokszínű feladatok
  • Havi 15 munkanap

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.