Egyéb munkalehetőségek

Munka-, tűzvédelmi szakembert, EHS mérnököt keresünk Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllő
2019. 11. 21. 15:14

A WENFIS Mérnök Iroda Kft. munkabiztonság, egészségvédelem, tűz- és környezetvédelem területén magas színvonalú, teljes körű, komplex megoldásokat nyújt Partnerei számára. Küldetésünk az ember, a környezet, az anyagi javak védelmének kialakítása, melyhez várjuk a hasonló értékrendű, szakmailag elhivatott, ügyfélcentrikus, lendületes, tanulni vágyó szakemberek jelentkezését. www.wenfis.hu

Munkavégzés helye: Gödöllő, projekt helyszínek (elsősorban Budapest, Pest Megye)

A jelentkezőktől a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzukat, nettó fizetési igény megjelölésével.

Feladatok:

  • Munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi szaktevékenységek ellátása
  • Dokumentációk készítése, felülvizsgálata, szakmai tanácsadás, helyszíni szemlék, felmérések elvégzése, oktatások megtartása, munkabalesetek kivizsgálása
  • Intenzív kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel
  • Projektekben, állandó megbízásokban való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú, illetve szakirányú végzettség (munkavédelmi technikus vagy szakmérnök, tűzvédelmi előadó vagy főelőadó)
  • Munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi területen szerzett többéves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen
  • Proaktivitás
  • Innovációs képesség
  • Határozott fellépés, döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Analitikus készség
  • MS Office programok kiváló ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (ISO-MEBIR-KIR, SCC/VCA)
  • Emelőgép ügyintéző végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Környezetvédelmi végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Változatos projektek
  • Egy összetartó csapatban dolgozhatsz