Kereskedelem, értékesítés

Ékszerbolti eladó állás veresegyházi és gödöllői ékszer üzleteinkbe

Munkavégzés helye: Veresegyház és környéke
2019. 10. 02. 14:27

Veresegyházi és Gödöllői Ékszer üzleteinkbe eladót és/vagy ékszerbecsüst keresünk!

Kereskedelmi tapasztalat, becsüsi végzettség előnyt jelent!

Fényképes Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk BÉRIGÉNY megjelölésével!

Személyesen a Veresegyház, Fő út 76 szám alatt lehet érdeklődni. ( Mara ékszer)

Telefon: 06-70/341-4490

Feladatok:

  • vásárlók kedves,udvarias kiszolgálása
  • áru rendelése, kirakása
  • napi adminisztráció pontos elvégzése
  • környezetünk tisztán tartása (napi szinten)

Elvárások:

  • Udvarias, kedves ,pontos, munkájára igényes Kollégát keresünk!

Előnyök:

  • Boltvezető és/vagy ékszerbecsüsi végzettség