Pénzügy, számvitel, kontrolling

Munkalehetőség könyvelő munkakörben Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllő
2019. 08. 09. 12:30

HM ARMCOM ZRT.

Könyvelő

munkatársat keres

A HM ARMCOM Zrt. alaprendeltetése a Magyar Honvédség rendszeresített stabil és mobil (tábori) híradó eszközeinek, rejtjelező eszközeinek telepítése, beépítése, javítása, felújítása, karbantartása.

Pénzügyi és számviteli osztályunkra keresünk könyvelő munkatársat,

aki megbízható, munkájára igényes munkatárs.

Feladatok:

  • gazdasági események kontírozása és számítógépen történő rögzítése a számviteli szabályok figyelembevételével (beérkező és kimenő számlák, bankkivonatok, pénztár, vegyes bizonylatok, saját termelésű készletekkel kapcsolatos feladások);
  • havi és éves zárásoknál a szükséges főkönyvi listák elkészítése, egyeztetése, ellenőrzése;
  • részvétel az adóbevallások előkészítésében;
  • a mérleg valódiságának, illetve a számviteli alapelvek érvényesülésének biztosítása;
  • ellenőrző és összesítő kimutatások készítése, havi zárási feladatok előkészítése, zárótételek kontírozása, könyvelése;
  • bizonylati renddel kapcsolatos feladatok végzése;
  • az adatok, a könyvelés és a dokumentumok ellenőrzése a bevitt adatok megfelelősége, matematikai pontossága és megfelelő kontírozása szempontjából;
  • számviteli jogszabályok változásainak figyelemmel kísérése, javaslat az ezzel kapcsolatos módosítások megtételére.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői képesítés;
  • minimum 3 éves szakmai munkatapasztalat;
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) felhasználói szintű ismerete;
  • pontos, precíz munkavégzés.

Előny:

  • Saldo Creator integrált számviteli program ismerete;
  • tapasztalat az elsődleges 5-ös, másodlagos 6-os, 7-es számlaosztály (költséghely-költségviselő) könyvelésében.

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely;
  • kedvezményes munkahelyi étkeztetés;
  • béren kívüli juttatás;
  • jogosultság esetén mobilitás célú lakhatási, nevelési és iskolakezdési támogatás;
  • rendszeres szakmai továbbképzés.

Jelentkezés: Részletes szakmai önéletrajzát, a pozíció és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.