Értékesítő munkatársat keresünk keres gödöllői üzletbe

A Vodafone Magyarország viszonteladói partnere ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT
keres gödöllői üzletébe.

Feladatok

  • Vodafone ügyfelek kiszolgálása, termékek és távközlési szolgáltatások értékesítése
  • A Vodafone magas hozzáadott értékű szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése
  • Ügyfélszolgálati ügyintézés
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Értékesítői véna
  • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség

Előnyök

  • A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete
  • Alapszintű angolnyelv-ismeret
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Teljesítmény arányos bónuszrendszer
  • Dolgozói tarifacsomag: korlátlan beszélgetés és rengeteg adathasználat
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, rugalmas beosztással, akár csak heti 3-4 munkanap

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes jelentkezését, fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk ’Gödöllő Tesco’ jeligével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!