Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi asszisztens / területi képviselő állás Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllő
2019. 06. 03. 11:07

A gödöllői székhelyű, élő szarvasmarha exporttal, tenyésztéssel és szállítással foglalkozó Agrota-2L kft munkatársat, vagy gyakornokot keres egy fő személyében gödöllői irodájába :

Munkakör:

  • Kereskedelmi asszisztens / területi képviselő / export állatszállítások előkészítése és lebonyolítása céljából

Feladatok / munkakör jellemzői:

  • Új és meglévő gazdálkodókkal / ügyfelekkel / állattenyésztőkkel való kapcsolattartás telefonon illetve személyesen
  • Szállítások , szerződések előkészítése, rögzítése, adminisztráció
  • Bizonyos napokon , amikor nem kell vidékre utazni irodai munkavégzés Gödöllőn
  • Rugalmas időbeosztás
  • Legalább középfokú végzettség, önállóság és a jó kommunikációs készség alapkövetelmény
  • Angol és egyéb nyelv tudása előny

Jelentkezéseteket várom egy rövid önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Üdv:

Virág Péter - 0630/686 1615

Állás típusa: Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Gyakorlat

Feladatok:

Elvárások:

  • Angol és egyéb nyelvtudása előny