Raktározás, logisztika

Beszerző munkatársat keresünk Gödöllőn

Munkavégzés helye: Gödöllő
2019. 05. 13. 15:20

HM ARMCOM ZRT.

Beszerző

munkatársat keres

A HM ARMCOM ZRT. a Magyar Honvédség rendszeresített stabil és mobil híradó eszközeinek, rejtjelző eszközeinek különböző szintű fejlesztését, javítását, felújítását, beépítését és rendszeres műszaki felügyeletét végzi.

Csapatunkba keresünk operatív beszerzési feladatokra, -elsősorban alapanyagok és szerszámok igénylési folyamatának kezelésére- kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkező munkatársat.

Feladatok:

  • anyagigénylések befogadása;
  • árajánlatok bekérése, kiértékelése;
  • megrendelések leadása, nyomon követése;
  • a munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • az értékesítők munkájának támogatása;
  • szállítói tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések előkészítése;
  • beszállítási határidők figyelése;
  • reklamációk bonyolítása, számlaeltérések tisztázása;
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • minimum 2 éves, beszerzés területén szerzett munkatapasztalat;
  • önálló és precíz munkavégzés;
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • gyakorlatias szemléletmód;
  • MS Word és Excel magas szintű ismerete;
  • társalgás szintű angol nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • felsőfokú végzettség;
  • német nyelvtudás;
  • értékesítés területén szerzett tapasztalat;
  • műszaki affinitás.

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely;
  • kedvezményes munkahelyi étkeztetés;
  • béren kívüli juttatás;
  • jogosultság esetén mobilitás célú lakhatási és iskolakezdési támogatás.

Jelentkezés: Részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk: