Gyártás, termelés

Szerelő, technikus munkatársat keresünk gödöllői telephelyre

Munkavégzés helye: Gödöllő
2019. 01. 28. 10:02

Egyedi gépek, készülékek és berendezések fejlesztésével, tervezésével, gyártásával foglalkozó cég szerelő, technikus munkatársat keres.

Feladatok:

  • Egyedi alkatrészekből felépülő részegységek gépek mechanikus összeszerelése
  • Gépek pneumatikus előszerelése
  • Egyedi gépalkatrészek kikészítése (menetvágás, sorjázás) és ellenőrzése műszaki rajz alapján
  • Szerszámok, technológiák kiválasztása önállóan
  • Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért
  • Rendszeres karbantartási feladatok ellátása
  • Munkautasítások követése
  • Jellemzően egy (délelőttös) munkarend vállalása
  • Konstruktív együttműködés a többi részleggel (forgácsolókkal)

Elvárások:

  • Fémipari irányultságú szakmunkás végzettség
  • Egyedi gyártásban szerzett, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Mérőeszközök használatának ismeretek
  • Kéziszerszámok használatának ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Gépésztechnikusi végzettség
  • Villamos vagy pneumatikai ismeretek
  • Darukezelő, targonca vezetői képesítés
  • 3D tervező program (Solid Edge) ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, fejlődő vállalat
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások