Szerelő/Raktári munkatársat keresünk azonnali kezdéssel

A Mánia Fitness Kft. 15 éve működő családi cég, mely Magyarország piacvezető professzionális konditermi gépeket forgalmazó és az európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Termék kínálatunkban megtalálható a prémium minőségű új, felújított és használt fitness és edzőtermi gépek, valamint a szolgáltatásaink közé tartozik, azok szervizelése, javítása és karbantartása.

Fejlődő csapatunkba keresünk agilis, motivált, dolgozni szerető munkatársakat teljes munkaidőben, az alábbi pozícióba:

Feladatok

SZERELŐ/RAKTÁRI MUNKATÁRS

Feladatok, amelyek új munkatársunkra várnak:

  • Konditermi gépek szét és összeszerelése, szállításra előkészítése
  • Használt gépek szervizelése, felújítása
  • Gépek szállításában való részvétel
  • Gépek helyszínen történő telepítése
  • Gépek előkészítése (takarítás, csiszolás, pakolás)
  • Raktári rend biztosítása, árukészlet mozgatása igény szerint
  • Árumozgatásban való aktív részvétel, a Raktárvezető munkájának támogatása
  • Szerviz csapat támogatása (megrendelt gépek szét és összeszerelése)
  • Érkező áru esetén a rakomány mennyiségi és minőségi átvétele

Elvárások

Amit az ideális új munkatárstól elvárunk:

  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Műszaki érdeklődés
  • Felelősségtudat
  • Terhelhetőség és állóképesség

Előnyök

Ami az új munkatárs előnye lehet:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Autószerelői, latos tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

Amit az új munkatársunknak kínálunk:

  • Segítség és támogatás a betanulásban
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Stabil, folyamatosan bővülő vállalat
  • Munkaruha
  • Azonnali munkavégzés
  • Bejelentett, teljes idős állás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!